• Свеж
Висок симулација легура автомобил модел,1:50 скала легура Инженеринг возила,товарни возила,Депонија камион,кутија за подарок играчки,со бесплатен превозот

Висок симулација легура автомобил модел,1:50 скала легура Инженеринг возила,товарни возила,Депонија камион,кутија

Оценка на посетителот:
DEN 863.52
DEN 812.00 -6 %

Стока
Во продавницата

[Име ] : 1 : 50 Легура Инженеринг возила [Size] : 20 см*5.5 cm*6.5 см Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] : Жолта Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска целата мрежа

Карактеристики на производот

Бренд Име:
hangjue
Материјал:
Метал
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
> 8 години
Скала:
1
Предупредување:
не се јадат
Карактеристики:
Модел
Број На Модел На:
A018875
Брод/Поморски Брод:
Други

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.