• Свеж
Кожа Случај Далечинскиот Клуч Синџири Капакот на Држачот за Повикување Случај Фоб За Ford Работ 5 Smart Копче 5 Копчиња L216 заштита на школка starline a91

Кожа Случај Далечинскиот Клуч Синџири Капакот на Држачот за Повикување Случај Фоб За Ford Работ 5 Smart Копче

Оценка на посетителот:
DEN 370.56

Стока
Во продавницата

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црна /кафеава Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодариме

Карактеристики на производот

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA
додатоци материјал:
Нерѓосувачки Челик

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.