• Свеж
mb ѕвезда c4 со лаптоп nec 4g со ssd најнов софтвер 320gb hdd целосен сет дијагностички за автомобили и камиони подготвен е да употребува

mb ѕвезда c4 со лаптоп nec 4g со ssd најнов софтвер 320gb hdd целосен сет дијагностички за автомобили и камиони

Оценка на посетителот:
DEN 35760.00

Стока
Во продавницата


MB C4 Ѕвезда Дијагноза Карактер :
1.
Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен со политиката и кажете ни што е она што е најдобро. Компактен 4 функционира врз основа на Windows 7 систем. Ние секогаш ја прогласи подолу УСД$100 за да се спаси данок.
За царинската проблеми и Данок :
1.Пакет листа : 1.
ако сте од Бразил ,мора да се обезбеди вашите CPF БРОЈ(ДАНОЧЕН БРОЈ) за нас.
Гаранција : една година
пакет ќе бидат испратени од страна на најбрз и најевтиниот на курирската служба DHL.
Цени за вашите позитивни повратни информации
Многу Важни Совети :
Имаме многу искуство на царинската расчистување,
ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок. Ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days.
Контакт Со Нас На :
Нашата канцеларија часа се :
24hours 7 дена онлајн услуга
И ако никој не ти одговорам на интернет во време понекогаш,не грижете се. Опис на производот MB Ѕвезда C4(Компактен 4-Star Diagnosis Тестер)
MB ЅВЕЗДА C4 е professionaldiagnostic опрема за автомобили произведени, тоа е замена of HHT.
Враќање Политики :
Ако не сте задоволни со вашето купување . Тоа би можело да понуди целосна демонтажа и монтажа коло дијаграм, работи на принцип елемент место во секое време е потребно. Песната Не ќе се даде на клиентите по стока се испраќа. Ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања за декларираната вредност. 1pc x OBDII 16 PIN Кабел 3. 1pc x nec 4g користи лаптоп
MB C4 Ѕвезда Дијагноза Функција :
1.

Карактеристики на производот

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
моќност:
5W
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
25inch
Напон:
12V 24V
Објектот Тежина:
7.5kg
Верзија На Софтвер:
најновите
Име На Модел:
mb ѕвезда c4
Бренд Име:
RCOBD
Специјални Функции:
WIFI
Хардвер Верзија:
најновите
Електронски:
Yes
Објектот Висина:
25inch
Објектот Должина:
25inch
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
2 години
Лаптоп:
nec втора рака
RAM меморија:
4g
квалитет:
Супер
техничка поддршка:
teamviewer9
SSD:
250GB

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.