• Свеж
Бесплатен Превозот Воздушна Суспензија Компресор Кочење Колекции За Мерцедес Бенц W220 W211 W219 Airmatic 2203200104 2113200304

Бесплатен Превозот Воздушна Суспензија Компресор Кочење Колекции За Мерцедес Бенц W220 W211 W219 Airmatic 2203200104

Оценка на посетителот:
DEN 9552.00
DEN 8406.00 -12 %

Стока
Во продавницата

Повеќето земји нема да се наплати за испорака, логистика начин од страна на нашиот избор.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни 2. Како што се : (DHL Fed Ex ТНТ UPS) ако треба да се определи начинот, ве молиме испратете e-mail за да комуницира со нас, ви благодариме! 3.Било увозни давачки е на купувачот responsibilit
.ЗА МЕРЦЕДЕС -БЕНЦ W220 W211 АВТОМОБИЛ ВОЗДУШНА СУСПЕНЗИЈА SHCOK АПСОРБЕР ГАС ПОПОЛНУВАЊЕ на МАШИНА ВОЗДУШНИОТ КОМПРЕСОР ПУМПА ОЕМ 2203200104 41540311201 240000299 2113200304
Тоа одговара на следните модели
Година
Направи
Модел
Детали
1999-2006
За Бенц
S-Cass
W220 W/Airmatic, ќе б/4 Matic
2003-2006
За Бен z
S-Класа
W220 W/Airmatic, W/4 Matic
2002-2009
За Бенц
E-Class
W211 W/Airmatic, ќе б/4 Matic
2002-2009
За Бенц
E-Class
W211 W/Airmatic, W/4 Matic
2002-2009
За Бенц
E-Class
E55 AMG & E63 AMG
Права 2005-2011
За Бенц
CLS-Class
W219 Шасија W/Airmatic само
Права 2005-2011
За Бенц
CLS-Class
CLS55 AMG & CLS63 AMG
За Мерцедес-Бенц CLS350 550 CLS63 AMG права 2005-2011
За Мерцедес-Бенц S430 500 4. Ви благодариме за разбирањето. Овој се врати услужни САМО одговара за стока во една година. За Испорака : 1. ИЛИ можете да се вратите до нас со товарни платени од страна на купувачот, ние ќе ги замени со нови една за вас.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .0 L L 1999-2006
За Мерцедес-Бенц E280 E300 E320 E350 E500 E550 E63 AMG 2002-2011
Гаранција : 12 месеци
Испорака : 3-7 дена по добивањето на плаќање
Можете да побарате од нас за решение на производи за инсталација или нејзиното нефункционирање.

Карактеристики на производот

S430-Година:
2000,2006,2003,2002,2004,2005,1999,2001
Објектот Должина:
20inch
Објектот Висина:
15inch
Објектот Ширина:
10inch
Име На Модел:
2203200104 41540311201 240000299 2113200304
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Година:
1999-
Тип:
Притисок Имајќи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
оригинален квалитет
Објектот Тежина:
5kg
Специјални Функции:
Воздушна Суспензија Компресор
Мерцедес-Бенц Модел:
S430
Објектот Дијаметар:
10inch
автомобил се направи:
МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ W220 W211 W219
гаранција:
1 години
Производителот Дел Број:
2203200104 41540311201 240000299 2113200304

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.