• Свеж
72 Садови Акрилик Сјајот во Прав Сјајна Поставен Помине Уметност Декорација Мелени Школка Мушка Хексагонални Сјај за нокти

72 Садови Акрилик Сјајот во Прав Сјајна Поставен Помине Уметност Декорација Мелени Школка Мушка Хексагонални

Оценка на посетителот:
DEN 877.92
DEN 702.00 -20 %

Стока
Во продавницата

5 CM во сите 72 Садови , тоа е многу разумен.39 /парче
Пинк/сино Нокти Алатка трговија на Големо Помине Уметност Работ Машина Гел УВ Акрилик Лажни Нокти Clipper Совети US$ 2.02 /set
12 Бои 3 D Гел лак Пенкало Висок Квалитет Гел лак Прекрасни Помине Уметност Боја за Цртање Пенкало US$ 9. Може да се носи на лицето ад тело! Исто така може да додадете на врвот на вашиот сенката за очи и осветлувајќи твоите очи! Направи вашите нокти очите и блеснаа и додадете сјајна боја на вашата шминка! Овие помине уметност декорација на собата се состојат од : 12 Садови 12 Бои Хексагонални Сјајот Декорација 12 Садови 12 Бои Монистра Декорација 12 Садови 12 Бои, Сјај во прав за Декорација 12 Садови 12 Бои Плоштадот Декорација 12 Садови 12 Бои Мелени школка Декорација 12 Садови 12 Бои Разголување сјајот Декорација Дијаметар на секое тенџере : 2.95 /set
Нови 72 Садови Акрилик Сјајот во Прав Одлична Помине Уметност Декорација Мелени Школка Мушка Хексагонални Сјај за нокти
Опис 100% Сосема нов во трговијата на мало пакет Идеален за професионална и лична употреба Користите за вашите природни или лажни ноктите Место на ноктите,да додадете Акрил, УВ гел на ноктите,лак за нокти уметност ефекти или употреба сам.
Нови 12 Чиста Бои 1 СЕТ Помине Уметност УВ Гел Светилка Солидификационно Помине Гел Бесплатен Превозот САД$ 9. Prefect за домашна употреба или професионална употреба.45 /парче
Помине Уметност Нокти Сет Со 24 Видови Помине Алатки, Вклучувајќи Помине Гел Сјајот Poweder Помине Четка за Нокти Опрема За DIY Помине Уметност US$ 31.49 /set
12 боја четири-leafed детелина сјајот помине уметност декорација мода прекрасна 3d помине уметност US$ 3.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Големина:
72pots
Бренд Име:
Laquee Rette
Тежина:
1g
Количина:
72pots/set
Број На Модел На:
NG-72
Материјал:
Акрилик

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.