• Свеж
6g на доградба на Акрилни Нокти во Прав Бела Розова Јасно 3 Бои на доградба на Акрилни Нокти Маникир Совети Помине Уметност Алатки

6g на доградба на Акрилни Нокти во Прав Бела Розова Јасно 3 Бои на доградба на Акрилни Нокти Маникир Совети Помине

Оценка на посетителот:
DEN 95.52
DEN 72.00 -25 %

Стока
Во продавницата


6g на доградба на Акрилни Нокти во Прав Бела Розова Јасно 3 Бои на доградба на Акрилни Нокти Маникир Совети Помине Уметност Алатки
Бесплатен Превозот
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Политика :
Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail
и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро за Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Карактеристики на производот

боја:
бела, розова, јасно, 3colors
Тип На Објект:
Акрилик Прав & Течни
Количина:
3pcs/многу
НЕТО-WT.:
6 g
Состојка:
акрилик во прав
Број На Модел На:
4534

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.