• Свеж
Emacro FBA08A48H Серверот Плоштадот Фан 48V DC 0.09 НА 80x80x25mm 3-жица

Emacro FBA08A48H Серверот Плоштадот Фан 48V DC 0.09 НА 80x80x25mm 3-жица

Оценка на посетителот:
DEN 832.80
DEN 766.00 -8 %

Стока
Во продавницата

Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад.Сите производи гаранција 2 месеци.
Panasonic
Број на модел : FBA08 A48 H
Напон / Ampere / Доведе / Големина
48 V DC 0. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Иако тоа се користи. Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Ве молиме, напишете EORI број. Но, не влијае врз работата и квалитет , имаме многу добар фидбек.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
FBA08A48H
Пакет:
Yes
Тип:
Фан
Моќ Интерфејс:
3PIN
Бренд Име:
Emacro
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Фан Големина:
80x80x25mm

Поврзани производи

Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите

75.36 -24 % DEN 57.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.