• Свеж
ЕКГ Замена на Батеријата ЗА EKG3000,ЕКГ GPHC132MOT Висок Квалитет Медицински батеријата НОВ,1year

ЕКГ Замена на Батеријата ЗА EKG3000,ЕКГ GPHC132MOT Висок Квалитет Медицински батеријата НОВ,1year

Оценка на посетителот:
DEN 2248.80
DEN 2046.00 -9 %

Стока
Во продавницата

1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Батерија Тип : НУ-МЗ Батеријата Volt : 12 V Батерија Капацитет : 2000m Ah Батеријата Боја : Зелена Батеријата Тежина : 450g Батеријата Должина : 142*29*5mm Батеријата Гаранција : 12 месеци Овој Медицински Инструмент на Батеријата може да го замени следните дел броеви GPHC132 MOT Овој Медицински Инструмент батеријата е исто така компатибилна со следниве модели ЗА Кореја BIONET EKG3000
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Тест :
Слика :
Пакет :

Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Тип:
NI-МЗ
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Напон:
12V
Големина:
142*29*5MM
Номиналниот Капацитет:
4200mAh
Тежина:
450g
Број На Модел На:
EKG3000
Примена:
Медицински
Компоненти:
NI-МЗ
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T WesternUnion
Сертификат:
CE, ROHS
Капацитетот На Батеријата:
4200mAh
Батеријата Ќелија:
20 КЛЕТКИ
Големина:
142*29*5MM

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.