• Свеж
STARPAD За Suzuki GN250 синџир прилагодувач полирање оригинални парчиња бесплатен превозот

STARPAD За Suzuki GN250 синџир прилагодувач полирање оригинални парчиња бесплатен превозот

Оценка на посетителот:
DEN 1344.00

Стока
Во продавницата

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ви благодарам многу. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Благодарам многу. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Или изборот ЕМС или другите. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бренд Име:
STARPAD

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.