• Свеж
полн плоштад дијамант везови лондон,дијамант сликарство 5d,diy дијамант везови сликарство црвениот автобус во лондон

полн плоштад дијамант везови лондон,дијамант сликарство 5d,diy дијамант везови сликарство црвениот автобус во

Оценка на посетителот:
DEN 379.20
DEN 197.00 -48 %

Стока
Во продавницата

полн плоштад дијамант везови лондон,дијамант сликарство 5d,diy дијамант везови сликарство црвениот автобус во лондон
Драги пријатели, ви благодариме за купување дијамант вез во нашата продавница,ние ќе ги пакет и во меур торба и ја стави во убава подароци ,а потоа ги достави до брзо!!! Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години,не си многу убава кристал слики во нашата продавница и цените се евтини,ве молиме кликнете во нашата продавница да се избере дијамант мозаик ви се допаѓа најдобро. Секој цртеж вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал). Ние, исто така може да го направи било која слика ви се допаѓа,ве молиме контактирајте со нас и да ги испратите на сликата за нас.
Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на производот

Големина:
full square 20x25cm, full square 25x30cm, full square 30x40cm, full square 40x50cm, full square 50x60cm, full square 60x80cm, full square 75x100cm, full square100x135cm
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Бренд Име:
YIKEE
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
Меур торба
Име на производ:
полн плоштад дијамант везови лондон
Ткаенина Тип:
HD Oilcloth
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
Применливи Простор:
Спалната Соба & Дневна Соба
Алатки:
вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал
Дијамант Количина:
15-30% повеќе количина
Дијамант големина:
2.5*2,5 mm
Лепак Adhension:
Силна стап
Големина на слика:
Според опции
Слика Опис:
diy дијамант везови сликарство црвениот автобус

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.