• Свеж
Целосна Покрие Калено Стакло За Huawei чест V10 / BKL-AL20 BKL AL20 Екран Заштитник Злато Црно Бела Гарда Заштитна Фолија

Целосна Покрие Калено Стакло За Huawei чест V10 / BKL-AL20 BKL AL20 Екран Заштитник Злато Црно Бела Гарда Заштитна

Оценка на посетителот:
DEN 95.52

Стока
Во продавницата

Ви благодариме за вашиот вид разбирање. Поради временски зони, ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 1 ден. Купувачот е одговорен за сите поврзани со превозот цена. Нема Спор : ве Молам не се отвори спор во рок од 60 дена, тоа е несакана, ајде да се задржи добрите деловни односи.Ултра-тенок стакло(T≈0.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори врзани 3. Пакување, Вклучувајќи : 1 X Калено Стакло Екран Заштитник 1 X Алкохол брис 1 X Ткаенина за Чистење 1 X Мало Пакет
Превозот : Ако превозот начин е Кина Пост Обичен мал Пакет Плус (Проценето Време на Испорака 15-34 дена НЕМА да Има следење на број), бидејќи тоа ќе го зголеми вашиот превозот цена.Експлозија-доказ, да се загрози отпорни на стаклото се скрши во мали парчиња , побезбеден отколку други производи од стакло. Враќа се исто така прифатливо ако купувачот купи оваа страна грешка и објектот се уште се во добра состојба за reselling.Целосно транспарентна : многу тенка, хемиски третирана транспарентен калено стакло.Површинска цврстина : површината има тврдост од 8-9h,Тоа е 9 пати посилно од обични очила.33 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420. Се врати и враќање : ве Молиме прочитајте ставка опис и проверка на слики внимателно пред цел. Алатка и копчињата не се намалувања 5. Контактирајте со нас, ве Молиме контактирајте со нас со Trade Manager или e-mail секое време. ако ви е потребна за следење на број, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail време на Испорака : Проценето Време на Испорака 15-34 дена. Ако не сте задоволни со нашите производи или чувствуваат дека времето за испорака е премногу долго ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние секогаш сме тука да помогнеме колку што е можно поскоро.

Карактеристики на производот

Материјал:
за чест v10
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Huawei
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
ZUCZUG
Состојба:
100% Бренд Пред Зајакнато
Функција:
Анти Шок Загрози отпечаток Круг Граница Заоблени Работ Мат Guard
feature2:
Висок Квалитет 0.26 mm 0.3 mm 2.5 D HD Јасно Сјајни
Feature3:
Супер Ултра Тенка Површина Цврстина Експлозија Доказ

Поврзани производи

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.