• Свеж
282022 Алуминиум Пред Шок Кула 82907 HSP 1/16 Скала Модели Надградба Делови РК Автомобил Далечински Управувач Автомобил

282022 Алуминиум Пред Шок Кула 82907 HSP 1/16 Скала Модели Надградба Делови РК Автомобил Далечински Управувач

Оценка на посетителот:
DEN 360.00

Стока
Во продавницата

Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.282022 Алуминиум Пред Шок Кула 82907 HSP 1/16 Скала Надградба Делови Брзо Shiping,Со Следење на Број.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ви благодариме!
. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Примање на објектот,или да Ја/Наплата. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.html
Превозот
1).
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.com/payment_method.
Повеќе истрага,pls слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
Пакет : 1 PC Пред Шок Кула Спецификација : За HSP 1/16 Скала
Задоволството на клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.

Карактеристики на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Метал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
82907
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Пред Шок Кула

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.