• Свеж
2 парчиња Нова Мода Новородените Деца Деца Бебе Момчиња Девојчиња Унисекс Кратко Sleeve Т-маица Печатење на Блузи Долги Панталони Секојдневен Облека Поставува

2 парчиња Нова Мода Новородените Деца Деца Бебе Момчиња Девојчиња Унисекс Кратко Sleeve Т-маица Печатење на Блузи

Оценка на посетителот:
DEN 163.68

Стока
Во продавницата


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
100% сосема нов и висок квалитет
Материјал : Памук Мешавина
Боја : Бело+Црно
Соодветна возраст : 2-7 години
Големина : 2 T 3 T 4 T 5 T 6 T 7 T
Yeas Големина На Врвот
Должина Биста Панталони Должина 2-3 Y 2 T 40 27*2 55 3-4 Y 3 T 42 29*2 57 4-5 Y 4 T 44 31*2 59 5-6 Y 5 T 46 33*2 61 6-7 Y 6 T 48 34*2 63 7-8 Y 7 T 50 35*2 65
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Она Што Ќе Добиете :
1*Бебе Мода Девојки Печатени Писмо Кратко Sleeve Врвот
1*Бебе Мода Девојки Печатени Панталони
Преглед :

Карактеристики на производот

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Сет
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Поврзани производи

Висок Квалитет на Мат Сатен Хром Алуминиум Сина Винил Заврши Folie Меур За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна

9239.04 -11 % DEN 8223.00

Име На Производ : Мат Хром Алуминиум Сина Винил FolieТочка Име Мат Хром Винил Филм Модел NSMC14 Боја Алуминиум

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.