• Свеж
Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Мерцедес Бенц За Smart Fortwo W451 C453 A453 2007~2017 Радио DVD Стерео GPS Навигација

Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Мерцедес Бенц За Smart Fortwo W451 C453 A453 2007~2017 Радио

Оценка на посетителот:
DEN 33936.00
DEN 24434.00 -28 %

Стока
Во продавницата

Вграден Bluetooth функцијата. Поддршка за 1080 P HD видео. Вградениот WIFI приемник.(DVD кутија optiona)
19.
PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,
и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,
и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката. Поддршка слика форматот JPEG /GIF /PNG /BMP датотека.
Се врати и Гаранција : Ние специјално ветување сите купувачи сите наредби 1 година гаранција за квалитет на политиката за сите наши Производи. Поддршка воланот контрола. Поддршка на графички кориснички интерфејс.
Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) Модели
Па и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите. Компатибилен со надворешни 500 GB Хард Диск преку USB порта. /RMVB /Div X /Sorenson Искра /VP8 /AVS Проток итн. Поддршка на DVD диск. Поддршка 4*45 W засилувач. Поддршка на календарот. Поддршка 6. Поддршка на различни Интернет пристап како и 3 G Интернет пристап, WIFI конекција USB /Android телефон врски, додека обезбедување на жариште WIFI и за други мобилни уреди со Интернет пристап во возилата. Поддршка Возење снимач (Опционално). Поддршка аудио формати : MP5 /MP3 /MP2 /AAC /OGG /RA /WAV /FLAC /МАЈМУН итн.
Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Мерцедес Бенц За Smart Fortwo W451 C453 A453 2007~2017 Автомобил Екран на Допир за Системот на Радио, ТВ и DVD Стерео GPS Навигација.Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Мерцедес Бенц За Smart Fortwo W451 C453 A453 2007~2017 Автомобил Екран на Допир за Системот на Радио, ТВ и DVD Стерео GPS Навигација
Liandlee Автомобил Мултимедијален Плеер NAVI За Мерцедес Бенц За Smart Fortwo W451 C453 A453 2007~2017 Автомобил Екран на Допир за Системот на Радио, ТВ и DVD Стерео GPS Навигација
Navi Мапата За Слободни
Ние Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / Подлога
Тоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу Софтвер
Па Само На Основните Функции на Сите во тоа.

Карактеристики на производот

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4
ТФ/Micro SD Слотот:
1
OSD Language:
Интерфејс:
Плати и Приклучок
Din:
Двојно Din
Објектот Тежина:
4.5kg
ROM:
16g
Големина На Дисплеј:
7
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth,FM Предавателот
Име На Модел:
За Мерцедес Бенц MB За Smart Fortwo Град Купе 2007~2018
Макс Надворешна Меморија:
64g
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Мерцедес-Бенц Модел:
200TD
Објектот Големина:
35cm * 26cm * 23cm
200TD-Година:
1991
Бренд Име:
Liandlee
Материјал Тип:
собранието
Резолуција:
1024*800
RAM меморија:
1G
Од Моќ:
60
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
OSD Language:
Руски

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.