• Свеж
Zakka Гроздобер Египетски стил дрвени накит складирање кутија со заклучување на мали дрво занает подарок организатор Desket украси за пакување

Zakka Гроздобер Египетски стил дрвени накит складирање кутија со заклучување на мали дрво занает подарок организатор

Оценка на посетителот:
DEN 264.00

Стока
Во продавницата


Топла Стил Материјали : Дрво & Метал. Обвивка : нема Обвивка. Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет. Answer : ___________________________ Note : Почитувани , ви Благодариме за вашата нарачка! Сите е подготвена, Мали хроматските аберации, зема материјал објект како стандард ! ве молиме љубезно дозволете ми да знам дали ти е гајле тоа или не, благодарам! Детални Големина околу S димензии : 8cm(должина) x6cm(ширина) *6 cm(висина) M големина : 10.5 см(должина) x 7.5 cm(ширина) *8 см(висина) L големина : 15cm(должина) x9.5cm(ширина) x10 cm(висина) -Со убава златна цветни дезени. -Отворениот Метод : Пред гроздобер метал тока се отвори. -Многу погоден за држење накит,обетки, прстени,итн. -Имајте на ум : There можеби малку blemish се должи на рачно изработени процес. И метал заклучување може да изгледа како ' рѓа, бидејќи на ретро одлуки ефекти. Пакет се Вклучени : 1 Pcs x Дрвена Кутија

Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L
боја:
Со заклучување, не со копче, комбинација брава
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Употреба:
накит
Функција:
Виткање,Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
6801E
Техника:
Лак
Стил:
Европа
Обликот:
правоаголник
Производот:
накит кутија
Капацитет:
> 65 Алпска шеќер
Бренд Име:
GUSHIFU
Материјал:
Дрво
Решетки Количина:
1
Спецификација:
8*6*6cm
Оптоварување:
2kg
Стил:
Гроздобер Британски,euramerican стил
Употреба:
Прстен &Обетки нараквица ,накит организатор Desket украси packagin
Големина:
мали ,големи
Карактеристики:
Продавница прстени, накит, шминка, шминка
style2:
дрвена кутија ,дрво кутија,дрвена накит складирање кутија

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.