• Свеж
Луксузен Паметен Пред Прозорецот за Приказ на Кожа Флип Случај За Huawei Искачи P8 P9 Лајт Плус Г-7 Чест 4 4А-4X 4C 5X 5C 7 7i Колега 7 8 v8

Луксузен Паметен Пред Прозорецот за Приказ на Кожа Флип Случај За Huawei Искачи P8 P9 Лајт Плус Г-7 Чест 4 4А-4X

Оценка на посетителот:
DEN 167.52
DEN 134.00 -20 %

Стока
Во продавницата


добредојдовте на нашиот да се купи други производи Добредојдовте на нашата продавница!доколку сте продавач,pls да контактирате со нас преку trademanager,јас верувам дека ние ќе направиме среќен трансакција од сега.исто така, ако се купувачот.јас ќе марка на вашиот парцела како подарок парцела,.тоа ќе биде добар подарок за вас или вашите пријатели .
ВНИМАНИЕ ( Pls забелешка) Заради вашиот различен следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува. ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. За било какви прашања ве молиме слободно да ни пишете, ќе одговори во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша прва цел.
Карактеристики На Производот :
1). Боја : Црна, Сина, Златна, Розова, Бела итн.
2). Обезбедување на квалитет : Сите предмети се проверуваат од страна на КК еден по еден и на 100% со добар квалитет пред превозот.

Карактеристики на производот

Материјал:
P8, P8 Лајт, P9, P9 Лајт, Г-7, Чест 4, Чест 4А -, Чест 4C, Чест 4X, Чест 4C, Чест 5X, Чест 7, Чест 7i, Другар 7, Другар 8, Другар V8
Бренд Име:
TUMI.Ново
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
carcasa fundas carcasas cell phone cases Back cover bags conquer roque
боја:
Сина, Розова, Злато, Црна, Бела
Акции:
Yes
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
Модел 1:
Случај за Huawei P8 P9 Лајт
Модел 2:
Случај за Huawei Чест 4 4А-4x 4c 5x 5c 7 7I
Модел 3:
Случај за Huawei колега 7 8 v8

Поврзани производи

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.