• Свеж
Моден Жените Дами Девојка се Облекуваат Часовници Еднорог Шема злато случај СТП Кожа Бенд Аналогни Кварц рачен часовник Relogio femininos

Моден Жените Дами Девојка се Облекуваат Часовници Еднорог Шема злато случај СТП Кожа Бенд Аналогни Кварц рачен

Оценка на посетителот:
DEN 153.60
DEN 138.00 -10 %

Стока
Во продавницата

Ние ќе го прават истото за вас. Ве молиме да се разбере.
Политика На Враќање
1. Ако стоката се одржи од страна на купувачот се лоцира царината, купувачот мора да ги сноси ризик.
Бренд : 100% Сосема Нов
Ве молиме имајте во предвид : 1. Ако се случи увозните давачки или други давачки или други ризик бидејќи ние испрати на стока од Кина, купувачот е одговорен за чистење на обичај или да му платат на сопствени данок, овие ризици се должи на купувачот обичај, што е надвор од нашата контрола. Ние снабдување со најевтиниот превозот услуга; ако ви треба брзо брод, ве молиме кажете ни за првото;
3. Како друга земја имаат различни лоцира царинска политика, со цел да ги споделите со клиентите прими стоката безбедно и непречено, ние треба конечната одлука да се избере која експрес сервис кога брод. Ако имате било бараат, ве молиме да ни каже. Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот;
2, објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставена до вас, целосна наплата ќе се издаде во рок од 3 дена откако ќе го добие предметот, да не вклучуваат превозот и ракувањето со такси. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Време на испорака :
а, ПРОЗОРЦИ/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ превозот време се земе од 3-7 работни дена, EMS зема 7-15 работни дена
б, HK/Кина Воздухопловната брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка се земе 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка, средниот Исток, Источна Евра, Африка земе 15-30 работни дена
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Карактеристики на производот

Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Должина:
23cm
Функција:
Никој
Број На Модел На:
002
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
8мм
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.