• Свеж
дијаметар 20mm топката завртка SFU2005 должина 650mm плус RM2005 2005 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs

дијаметар 20mm топката завртка SFU2005 должина 650mm плус RM2005 2005 топката орев CNC DIY Резба машина 1pcs

Оценка на посетителот:
DEN 665.76

Стока
Во продавницата

Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Негативни повратни информации не реши ништо. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.
Тип : Топката завртка
Вратило дијаметар : 20mm
Води : 5mm
Точноста класа : C7
Пакување содржина : 1pcs SFU2005-650mm
1pcs SFU2005 нут
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа.

Карактеристики на производот

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
SFU2005
Бренд Име:
линк cnc
Тип На Објект:
Доведе Завртка

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.