• Свеж
Висок Квалитет на Мат Сатен Хром Алуминиум Сина Винил Заврши Folie Меур За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна

Висок Квалитет на Мат Сатен Хром Алуминиум Сина Винил Заврши Folie Меур За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна

Оценка на посетителот:
DEN 9239.04
DEN 8223.00 -11 %

Стока
Во продавницата


Име На Производ : Мат Хром Алуминиум Сина Винил Folie
Точка Име Мат Хром Винил Филм Модел NSMC-14 Боја Алуминиумски Сина Големина 1.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целосниот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со проблемот, и да ви даде задоволително решение.
[3] Грб на винил е со Одвод на Воздух/Air Издание/Ер Слободни Изворот, направете го тоа лесно да се заврши и да го ОДБИЕ меурчиња. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.15 mm Ослободување Хартија 140 g Материјал ПВЦ Пакет Големина 155*12*12cm/Картон Балон за Слободни Да Лепило Висок Квалитет Отстранлив Лепак Гаранција Отворено 3 години, Затворен 6 години Отпорни на Температура -40°c~90°c (-40°F~194°F)
[1] Овој мат хром винил филмот е растеглив, може да се ре-крена, repositioned и се протегала со топлина пиштол, може да се примени на целиот автомобил(ентериер и екстериер површина), мотор или на мебел или на дигитален производ, Нешто ви се допаѓа, Едноставно користете ја вашата имагинација!
[2] Висок квалитет лепак, не штети на вашиот автомобил боја, без било остаток лепак ќе бидат оставени на автомобилот откако се отстрани винил, вашиот автомобил ќе изгледа сосема нов автомобил, дури и многу години подоцна.
[4] Заштитете го вашиот автомобил од УВ зраци, Нечистотија, Маснотии, Благи Киселини.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Име На Модел:
NSMC-14
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
65ft
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
aomior
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Ширина:
5ft
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Висина:
155cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Име на производ:
Мат Хром Винил Folie
боја:
Алуминиум Сина
Големина:
1.52*20M/Roll (5ft x 65ft)

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.