• Свеж
Компатибилен Проектор светилки сијалица, PK-L2210U со станбен за JVC DLA-X70R/DLA-X70RBU/DLA-X90R/DLA-X90RBU

Компатибилен Проектор светилки сијалица, PK-L2210U со станбен за JVC DLA-X70R/DLA-X70RBU/DLA-X90R/DLA-X90RBU

Оценка на посетителот:
DEN 1680.00
DEN 1596.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Компатибилен Проектор светилки сијалица, PK-L2210 U со станбен за JVC DLA-VS2100/DLA-VS2100 NL/DLA-X30/DLA-X30 BU
Детален Опис Т ype Компатибилен светилка со домување(CWH/ML/CM) Модел PK-L2210 U Wattage HSCR220 W Примена на проектор
DLA-VS2100/DLA-VS2100 NL/DLA-X30/DLA-X30 BU
DLA-X70 R/DLA-X70 RBU/DLA-X90 R/DLA-X90 RBU
Живот време 1500-2000hrs Испорака ФОБ Гуангжу страна на курирската служба DHL.UPS-от.ЕМС.FEDEX и така натаму Гаранција 120day

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
pk-l2210u
Бренд Име:
SIMUSA
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Траење на живот:
2000-3000
Номинална моќност:
HSCR220W
Гаранција:
120days

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.