• Свеж
Универзална Прилагодливи Автомобил CD Слот за Мобилни Планината Носителот Застане За Телефонот Таблет КОМПЈУТЕР

Универзална Прилагодливи Автомобил CD Слот за Мобилни Планината Носителот Застане За Телефонот Таблет КОМПЈУТЕР

Оценка на посетителот:
DEN 270.24

Стока
Во продавницата

Количина : 1 PC (други додатоци на сликата не е вклучена) Забелешка : 1. -Не вшмукување чаша, без лепливи подлога потребно. -Не, потребни алатки, само една страна е потребно да се инсталира или ослободување оваа планината. Тоа не само што не't влијае на вашиот поглед кон пред начини, но ви нудиме погодност за да се види вашиот таблет/ GPS и кул уредот. Боја на вашиот живот во автомобилот може да се види на филм/ТВ или да слушате музика додека возите.Транзиција : 1cm=10мм=0. Лесно да се инсталира и ослободување на возила CD слот.) Површината на отворот е направен од гума, кој помага во заштитата на CD слот. 360°прилагодливи агол (25 степен ротација замав од различни агли) ви дава најдобри агол на гледање и лесно ракување на вашиот таблет/ GPS. Направен од висок квалитет на крути пластични, издржлив и силен. CD може да се играат нормално со планината носителот инсталиран на CD-то слот. Компатибилен со било кој таблет/ GPS со a similiar големина на (на Должината и Ширината на вредноста е од 105mm да 200mm, висина прилагодување на CD слот е од 3мм до 9mm. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.87 во Прилагодлива висина на CD слот : 3~9mm/0.Нема мало пакет Пакетот вклучува : 1 x Автомобил CD Слотот за Држачот (Мобилен телефон или автомобил не се вклучени)
'.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. Ви благодариме! 4. Внесување во CD player вчитување на пристаништето, каде уред контролите се лесно достапни од страна на возачот.

Карактеристики на производот

Материјал:
ABS
Боја Име:
Црна
Тип На Единица:
парче
Тип На Објект:
автомобил cd слотот за држачот
Објектот Прилагодлива должина:
105~200mm/4.13~7.87 во
Објектот Прилагодлива висина на отворот за ЦД:
3~9mm/0.12~0.35 во
Објектот Компатибилност:
Применливи за PC, GPS со Должината и ширината меѓу 105-200mm.

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.