• Свеж
Бесплатен превозот 24 парчиња/многу #4 најлон порибување цвет произлегува/DIY цвеќиња жици/цвет одлуки произлегува/цвет занает додатоци

Бесплатен превозот 24 парчиња/многу 4 најлон порибување цвет произлегува/DIY цвеќиња жици/цвет одлуки произлегува/цвет

Оценка на посетителот:
DEN 1103.52

Стока
Во продавницата


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
Бесплатни shipping24 парчиња/многу #4 најлон порибување цвет произлегува/DIY цвеќиња жици/цвет одлуки произлегува,DIY цвет додатоци,свила цвет одлуки материјал
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети
Превозот и Deliever
Ако вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 15-90 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 7-25 дена во вашата земја.Ви благодариме
Се врати и Политика за Наплата
Ако ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодариме
Повратни информации
Вашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Карактеристики на производот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Број На Модел На:
LMW08
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Пластични
Стил:
Цвет
Повод:
сите
Funchtion:
се користи за правење цвет
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет
avaliable боја:
Зелена
Пакет:
24 парчиња/pkg
Должина:
60cm
Големина:
#4
Тип:
Ronde Цвет

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.