• Свеж
Freeshipping AR8327 AR8327-BL1A

Freeshipping AR8327 AR8327-BL1A

Оценка на посетителот:
DEN 762.24
DEN 724.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Време На Испорака :
Земјата Прибл. Ние само брод да се потврди цел адреси. Време на испорака
Кина Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 20-30 работни дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 20-30 работни дена Друга Земја 20-30 работни дена Fedex или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики на производот

Повторливост:
100
Чувствителност:
100
Резолуција:
100
Hysteresis:
100
Бренд Име:
SHIJIE
Тип:
забрзување сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
100
линеарна:
100
Име:
MLLSE

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.