• Свеж
12453 CMAM-ANATOMY15 Embryonic Процесот на Развој на Модел, Развој од Unfertilized Ovum до 9-ти Месец

12453 CMAM-ANATOMY15 Embryonic Процесот на Развој на Модел, Развој од Unfertilized Ovum до 9-ти Месец

Оценка на посетителот:
DEN 8735.52

Стока
Во продавницата

Ви благодариме за соработката! Напомена :
Неодамна се случи многу пати дека кражба нашата компанија е производ фотографија за продажба лажни предмети ги измами странство потрошувачите. Производителите понекогаш се прилагоди на податоци , непријатности известени поединечно . со почит,
Сузан Ву / Директор
=======================================================================================
Attatention за Посебни Барање за Русија / Чиле / Бразил Клиенти :
* Здраво Клиенти од руски :
Ве молиме, напишете вашето име и презиме при донесувањето на плаќање.5 X живот големина Производство и дизајнирање anatomically точни анатомија модели е нашата најголема загриженост. Секој вид преовладува. РЕПРОДУКТИВЕН СИСТЕМ CMAM-ANATOMY01 Машки Карлицата - 4 Делови CMAM-ANATOMY02 Женски Карлицата - 3 Делови CMAM-ANATOMY03 Патолошки Модел на Матката CMAM-ANATOMY04 Uterine Анатомија Модел - 2 делови CMAM-ANATOMY05 Uterine Анатомија Модел CMAM-ANATOMY06 Внатрешни Женски Полови Органи CMAM-ANATOMY07 Интраутерина Контрацептивни Водство Модел CMAM-ANATOMY08 Женски Генитални Органи - 4 Делови CMAM-ANATOMY09 Машки Генитален Орган - 4 Делови CMAM-ANATOMY10 Бременоста Карлицата со Зрели Фетусот - 2 Делови CMAM-ANATOMY11 Човековите Женски Карлицата Дел (4 делови) CMAM-ANATOMY12 Бременоста Модел Поставите CMAM-ANATOMY13 Процесот На Развој на Фетусот CMAM-ANATOMY14 Феталниот минимум оштетувањата кај фетусот Модел CMAM-ANATOMY15 Embryonic Процесот на Развој на Модел CMAM-ANATOMY16 Човечкото Тело Оплоденото Јајце Образование Модел CMAM-ANATOMY17 Сперматогенезата CMAM-ANATOMY18 Патолошки Модел на Машки Urogenital Систем CMAM-ANATOMY19 Машки Простата Репродукција Анатомски Модел CMAM-ANATOMY20 Женски Карличен Празнина Модел CMAM-ANATOMY21 Млечна Жлезда во Одмор Фаза CMAM-ANATOMY22 Млечна Жлезда во доилки, Градите Модел CMAM-ANATOMY23 Патолошки Женски Гради Анатомија Модел CMAM-ANATOMY24 Живот Големина Женски Перинеумот CMAM-ANATOMY25 Живот Големина Машки Перинеумот CMAM-ANATOMY26 Јајниците Структура - 2 Делови CMAM-ANATOMY27 Напредни Машки Внатрешни & Надворешни Генитални Органи CMAM-ANATOMY28 Женски Катетер Модел CMAM-UROLOGY07 Нормално и Болни Простата CMAM-UROLOGY09 ткиво од тестис, 3.

Карактеристики на производот

Предмет:
Медицински Науки
Број На Модел На:
ANATOMY15
Тип:
анатомски модел
Бренд Име:
ENOVO
Стандард:
QB
пакети:
Индивидуални Пакети
Место на Потекло:
Кина (CMAM)
Име На Модел:
Embryonic Процесот На Развој На Модел
Модел Серија:
РЕПРОДУКТИВЕН СИСТЕМ
НЕМА.:
12453

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.