• Свеж
50XWholesale Сребро Позлатен Прстен Поставување База Накит Наоди со Внатрешен 13*18mm Послужавник за Стакло Cabochons/Куполи

50XWholesale Сребро Позлатен Прстен Поставување База Накит Наоди со Внатрешен 13*18mm Послужавник за Стакло Cabochons/Куполи

Оценка на посетителот:
DEN 606.72
DEN 485.00 -20 %

Стока
Во продавницата


Бренд Име : Dai Xi Центар
Боја : Сребро Позлатен
Материјал : Бакар
Спецификација : лента Со внатрешна 13*18mm
Тежина : 1.7 g/парче
Minmum Количина : 50piece
Производ функции : Прстен празно наоди и прилагодувања за DIY НАКИТ ОДЛУКИ,сите видови на метални накит може да се обложено со 10k злато,14 K злато,18 K злато,розово злато,сребро 925 чиста сребрен,антички бакар,антички бронза,антички сребрен,gunmetal црна,и така натаму.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
1.7g
Објектот Должина:
1.94cm
Број На Модел На:
Сто педесет и девет илјади сто дваесет и две
Објектот Ширина:
1.9cm
Бренд Име:
BITWBI
Објектот Висина:
1.94cm
Производ Карактеристики:
Прстен празен база
Големина:
13*18mm
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.