• Свеж
2017 Нови JSDUN Луксузен Бренд Автоматски Механички Види Дами Зголеми Златни Часовници Нерѓосувачки Челик Дами Tourbillon Зглоб види

2017 Нови JSDUN Луксузен Бренд Автоматски Механички Види Дами Зголеми Златни Часовници Нерѓосувачки Челик Дами

Оценка на посетителот:
DEN 10080.00
DEN 5141.00 -49 %

Стока
Во продавницата

Па кога ќе ги нарачате, ве молиме изберете го начинот на кој сакате да брод, ќе биде предаден на цел листа укажуваат на испорака или единствен број или испратете e-mail до вас. За секојдневниот живот на водоотпорен, нашите види е апсолутно никаков проблем. Ве молиме да се разбере. Ние ќе ви испратиме бесплатно на високо-крај види подарок кутија。
2. Ако постојат некои капки вода во види, ве молиме да поправка на вашиот види како е можно поскоро. Ако ви треба брзо да брод од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во еден многу добар попуст.
3.Ако наидат на проблеми во употреба на првиот контакт со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро, можеби само ние се симне работа или не online ве молиме почекајте трпеливо ние ќе работи во рок од 24 часа за да ве контактираме. Ние ќе се врати стоката во време за да се вратите на стоки по цена, но превозот време ќе не бидат вратени.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
36mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
20inch
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Плива
Пол:
Жените
Бендот Ширина:
16mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Стил:
Луксуз
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Број На Модел На:
8812 Женски
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бренд Име:
JSDUN

Поврзани производи

Висок Квалитет на Мат Сатен Хром Алуминиум Сина Винил Заврши Folie Меур За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна

9239.04 -11 % DEN 8223.00

Име На Производ : Мат Хром Алуминиум Сина Винил FolieТочка Име Мат Хром Винил Филм Модел NSMC14 Боја Алуминиум

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.