• Свеж
2018 Врвен Квалитет Луксузни дама Кристал Види Жени Мажи Фустан Види.Моден Се Зголеми Златни Часовници, Женски Нерѓосувачки Челик Рачни Часовници

2018 Врвен Квалитет Луксузни дама Кристал Види Жени Мажи Фустан Види.Моден Се Зголеми Златни Часовници, Женски

Оценка на посетителот:
DEN 3456.00
DEN 1728.00 -50 %

Стока
Во продавницата


Пратката 1. Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете адресата на вашиот клиент кога ќе го поставите цел и ве молам оставете порака за нас. 2. Време на испорака DHL/UPS/Федекс : 4-10 дена Aliexpress Премиум Превозот : 7-30 дена Aliexpress Стандард за Испорака : 9-44 дена Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на Царинската и временските услови или Шопинг Сезони како Божиќ и 11.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време. 3. Обичај Должност или Увозен Данок На листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја. Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура. Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. 2) Сите предмети се сосема нови и предадена на строга квалитетот на проверка. 3) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад. Повратни информации, Ние ќе се обидеме да ви обезбеди со добра услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку aliexpress пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Отпорен На Вода,Ниту Еден
Пол:
Жените
Број На Модел На:
88189
Бендот Должина:
21cm
Бренд Име:
Dimini
Dial Дијаметар:
34mm
Стил:
Луксуз
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
скриени затворач
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
елемент:
Кристал
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
2.0 cm
Затворач Тип:
накит тока
Тип На Објект:
Рачни часовници
Dial Материјал Тип:
Легура
Состојба:
Нов со ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Поврзани производи

FEELDO 2M Флексибилни Калапи ЕЛ Неонски Сјај Осветлување Јаже Лента Со Перка За Автомобил Декорација Црвена/Зелена/Блу/Розова

283.20 -31 % DEN 195.00

Карактеристики : Тоа е 0.5 mm дебелина перка,лесно да го вметнете во просторот на автомобил facia и внатрешни

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.