• Свеж
Нова Година на Подарок Дијамант Сликарство Крстот Бод Паун Слика 5d Дијамант Везови Дома Декор Дијамант Мозаик Везана Сликарство

Нова Година на Подарок Дијамант Сликарство Крстот Бод Паун Слика 5d Дијамант Везови Дома Декор Дијамант Мозаик

Оценка на посетителот:
DEN 230.40
DEN 207.00 -10 %

Стока
Во продавницата


Нова Година на Подарок Дијамант Сликарство Крстот Бод Паун Слика 5d Дијамант Везови Дома Декор Дијамант Мозаик Везана Сликарство Име на Производ : DIY Дијамант Сликарство Diamond Материјал : Смола Дијамант За Дијамант : Коцка Круг Дијамант Ударна Точка : Делумно дијамант сликарство, не целосна слика Платно големина : 30*40cm За рамка : Без Рамка,По завршена,ќе треба да се купи рамка со себе Пакет вклучуваат : дијаманти, печатен текстил, алатки Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Употреба : почетна/Хотел/Канцеларија Декорација, Уникатен Подарок Информации : Ова е DIY дијамант сликарство,не заврши слика,што треба да заврши со себе.Сите големини се мерат со рака,па ве молиме да се овозможи 1-2cm разлика.
1.Доволно смола дијаманти. 2.Извезена крпа со лепак. 3.Користи пенкало, пластичен послужавник,гипс Работилница

Карактеристики на производот

Големина:
Canvas size 30X40cm
Бренд Име:
eTya
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Круг
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Делумно
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Надворешното Пакување:
пластична кеса

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.