• Свеж
Панк Стил Мода Жените Флексибилни Ретро Seahorse Папокот Бремени Хируршки Челик Стомак Прстен Тело Пирсинг Накит За Подарок

Панк Стил Мода Жените Флексибилни Ретро Seahorse Папокот Бремени Хируршки Челик Стомак Прстен Тело Пирсинг Накит

Оценка на посетителот:
DEN 79.20
DEN 71.00 -10 %

Стока
Во продавницата


1 Нов Пристигнување Мода 1 PC Хируршки Челик Пагански Бохемија Стилови Trible Фитили Стомак Барови Пирсинг Папокот Копчето Прстени Тело Накит 1pc/многу Панк Стил Ретро Пердув Папокот Пирсинг Nombril Хируршки Челик папокот Прстен Папокот Пирсинг на Тело Накит Убав Подарок
Големина : 1.6*10*5/8мм Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со нас. Ви Благодариме За Разбирањето! (Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.)

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Животните
is_customized:
No
Бренд Име:
NORDVEST
Број На Модел На:
SKU-CY1648
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Материјал:
Метал
Стил:
Панк
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
стомакот прстени,Plug & Тунелот Накит
Стил:
класичен,Романтичен
боја:
како pictuer
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
стомакот прстени
Погоден Толпата:
жените или мажите

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.