• Свеж
Турбополнач GT1749V 708366 Турбо кертриџ chra 7781450B за Земјиште-Rover Freelander јас 2.0 TD4 M47D 112HP 2000

Турбополнач GT1749V 708366 Турбо кертриџ chra 7781450B за Земјиште-Rover Freelander јас 2.0 TD4 M47D 112HP 2000

Оценка на посетителот:
DEN 5760.00
DEN 4550.00 -21 %

Стока
Во продавницата


Турбополнач GT1749 V 708366 Турбо кертриџ chra 7781450 B за Земјиште-Rover Freelander јас 2.0 TD4 M47 D 112 HP 2000
Турбополнач Дел Број :
7781450 B, 7781475.9, 7781476.9, 7781450, 77814759, 77814769
Производителот референца :
708366, 708366-5005 S, 708366-0003, 708366-0002, 708366-0001, 708366-5005 S, 708366-3, 708366-2, 708366-1
Примена :
Турбо кертриџ за Земјиште-Rover Freelander јас 2.0 TD4 M47 D 112 HP 2000-

Карактеристики на производот

Производителот Дел Број:
GT1749V 708366
Осветленост Дел Број:
708366, 708366-5005S, 708366-0003, 708366-0002
Објектот Тежина:
1.5
Специјални Функции:
моторот
Freelander-Година:
1999,2005,2008,2004,2007,2006,2000,2002,2009,2001,2003
Земја/Регион на Производство:
Кина (Копно)
Материјал Тип:
железо к18
Поставување на Возило:
моторот турбополнач
Другиот Дел Број:
7781450B, 7781475.9, 7781476.9, 7781450, 77814759, 77814769
Land Rover Модел:
Freelander
Објектот Ширина:
15
Објектот Висина:
15
За Возило Брендови/Модел:
Land Rover
Објектот Должина:
16
Гаранција:
12 месец
Materinal:
железо к18
Дел Број 1:
7781450B, 7781475.9, 7781476.9, 7781450, 77814759, 77814769
Дел Број 2:
708366, 708366-5005S, 708366-0003, 708366-0002
Дел Број 3:
708366-0001, 708366-5005S, 708366-3, 708366-2, 708366-1
тип 1:
турбо полнење / турбо core
тип 2:
турбо chra / турбо кертриџ
ОДГОВАРА ЗА:
за Земјиште-Rover Freelander јас 2.0 TD4 M47D 112HP 2000-
Одговара за 2:
за Земјиште-Rover Freelander 2.0 Td4 M47D 112 КС

Поврзани производи

Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите

75.36 -24 % DEN 57.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.