• Свеж
DIKEDAKU Симпатична Двојка Пасош Покрие Унисекс Цртан филм Мечка String Патување Пасош Носителот Паричникот Девојка Животинско Kawaii Пасош Заштита

DIKEDAKU Симпатична Двојка Пасош Покрие Унисекс Цртан филм Мечка String Патување Пасош Носителот Паричникот Девојка

Оценка на посетителот:
DEN 160.32
DEN 130.00 -19 %

Стока
Во продавницата


Карактер istic Бренд : DIKUDAKU Функција : 1pc пасош;1pc кредитна картичка;билети Големина : 14cm*10см mearsured од страна на рака, за 0.1~0.3 цм грешка Наслов : DIKEDAKU Симпатична Двојка Пасош Покрие Унисекс Цртан филм Мечка String Патување Пасош Носителот Паричникот Девојка Животинско Kawaii Пасош Заштита
За Превозот : Бесплатен Превозот за да Повеќето земји Повеќето земји ќе пристигнат 15-35 дена. ние треба 1-3 работни дена за да се подготват својата цел, како што видовме голем на нарачки секој ден за време на Испорака ве молиме однесуваат на превозот време ,ако стигне до превозот време за да не се добие тоа pls контактирајте со нас. Ако сакате да следење на цел во секое време,pls изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,Ali Express Стандард на Превозот и e Packet. За Повратни Информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,остави позитивни повратни информации и убаво на слики кои ќе ви даде убаво попуст за следната цел.
2. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.
За Ап yment :
Т о плати за вашето цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу : Изберете боја и компјутери кликнете"КУПИ". Изберете начинот на плаќање и место цел. Confirn цел и кликнете на "Плати Сега".

Карактеристики на производот

Бренд Име:
DIKEDAKU
Пол:
Унисекс
Главен Материјал:
ПВЦ
Употреба:
Кредитна Картичка
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Затворање Тип:
string
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
DKDK-082
Материјал Состав:
ПВЦ
Објектот Тежина:
0.04kg
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Должина:
14cm
Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
пасош покрие цртан филм:
пасош покрие цртан филм
документ организатор:
документ организатор
пвц пасош носителот:
пвц пасош носителот
3D пасош случај:
3D пасош случај
кожа пасош паричник:
кожа пасош паричник
3D печатење покритие за пасош:
3D печатење покритие за пасош

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.