• Свеж
година Нови тај-обоена реално свила Превези од Тебе боја вистински Свила Танцување Шамија Shawl за Стомакот Танчер танц Додатоци Превези

година Нови тај-обоена реално свила Превези од Тебе боја вистински Свила Танцување Шамија Shawl за

Оценка на посетителот:
DEN 954.24
DEN 954.00 -0 %

Стока
Во продавницата


2016 година Нови тај-обоена 100% реално свила Превези од Тебе боја вистински Свила Танцување Шамија Shawl за Стомакот Танчер танц Додатоци Превези
Нашите Свила Превези :
1) целосно рака обоена и се рачно изработени од страна на стручните лица
2) 100% реално Свила материјал
3) Внимателно селектирани и исечените предност пред Shippment
4) добра цена и брза испорака,добра услуга
C olor :
на Слика во боја (како на сликата покажа), многу убаво тај-обоена
(Истакна : ако ви треба други бои, тогаш pls контактирајте ме ,ние може да се направи било која боја за вас )
Големина на :
М големина : 250x114cm = 98.4"x44.8"инчи
L големина : 270x114cm = 106.3"x44.8"инчи
(Истакна : ако ви треба било други S или XL големина, тогаш pls контактирајте ме,ние може да се направи било која големина е за вас )

Карактеристики на производот

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
2016newveils-34

Поврзани производи

100X трговија на Големо Сребро Позлатен Прстен Поставување База Накит Делови со 5mm Рамна Подлога за Стакло Cabochons/Куполи/Смола

832.32 -20 % DEN 666.00

Бренд Име : Dai Xi ЦентарБоја : Сребро ПозлатенМатеријал : БакарСпецификација : рампа е 5m mТежина : 1.5 g / парче

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.