• Свеж
животно дизајн електрични браник брод за деца

животно дизајн електрични браник брод за деца

Оценка на посетителот:
DEN 15840.00

Стока
Во продавницата


Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ова браник брод е напојува батерија, но батеријата МОЖЕ да НЕ биде предаден од express и воздухот товар.
Ние ви препорачуваме превозот браник брод од страна на морето товар / поморски.
ТАЈМЕРОТ КОНТРОЛА + ЖИВОТИНСКО ГУМЕНИ ЦЕВКИ Procuct име електрични браник брод Големина 156*110*48cm, пакување 126*68*28cm Материјал 0.7 мм ПВЦ,leadfree,водоотпорен,пламен ретардација, отпорни на абење и
солза, УВ-заштита, и боја исчезнат отпорни на Батеријата МОЖЕ да НЕ БИДЕ ПРАТЕНА ОД EXPRESS Refresh време 4-5 часа Трчање време До 5 часа континуирана Брзина 5 km/ h Тежина 23.5 килограми Вода длабочина >35cm Уметнички дела топлина-заварени шевовите Форма црвена,сина,жолта,зелена,бела,црна,розова или кориснички Сертификати EN71, EN14960,CE,УЛ,BS7837, ASTM, SGS начин на Плаќање T/T, Western Union, Paypal Превозот Метод Со воздух, од страна на морето, од express се опционален Пакет рашири филм & картон систем за Контрола Механички Тајмер

Карактеристики на производот

Водни Рекреација Објект:
Bumping Брод
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TKBCC
Возраст:
>6 Години
категорија:
децата браник брод

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.