• Свеж
1pc 7.2*5.2*2.1 cm Симпатична Боја Конкавна Половината од Тебе Боја на Мастило Печат Колега Хартија Рака-Насликани

1pc 7.2*5.2*2.1 cm Симпатична Боја Конкавна Половината од Тебе Боја на Мастило Печат Колега Хартија Рака-Насликани

Оценка на посетителот:
DEN 51.84

Стока
Во продавницата

За Русија Пријатели, ве молиме бидете сигурни дека ќе го пополни вашето целосно име и презиме,или не ќе го добиете вашиот парцела според Пост Политика. Ние би можеле да го прифатат начинот на плаќање Aliexpress Обезбеди. Ако заменетата не е достапно ,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Големина на : 7. Ако пратката е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.1 cm
Материјал : пластика
Пакет : 1pc
Превозот
1. За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот како објект на количката прво, а потоа ги комбинира вашите налози за плаќање.
Повратни информации
Ве молиме такса за слободни да контакт со нас и ние ќе го реши секој проблем за вас. За да бидете сигурни дека ќе се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", со ниска вредност. Ние брод на сите објекти од целиот свет. Foy било причина, ако не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по приемот на вашата стока и ќе ги преземе враќање превозот цена, ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2-7 дена по што се добива враќање парцела.
Добредојдовте на Нашата Продавница
1. Нашиот производ Цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се направи исплата.

Карактеристики на производот

боја:
Жолта тебе, Виолетова тебе, А од тебе, од Тебе кафе, Зелена тебе, од тебе Сина
Број На Модел На:
1
Возраст:
>3 години
Бренд Име:
BLINGIRD

Поврзани производи

Ново Отворено Спорт Унисекс Зима Велосипедизам Лицето Маска Ски Половина Лицето Маска За Велосипедизам Јава Потоплите

75.36 -24 % DEN 57.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Ако likeour продавница,ве молиме да го

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.