• Свеж
E27 G24 SMD 5050 LED Пченка Сијалица ПЛ Светло 5W 7W 9W 11W 13W Bombillas Светилка на Вниманието За Дома Декор LED Хоризонтална Plug Светилка

E27 G24 SMD 5050 LED Пченка Сијалица ПЛ Светло 5W 7W 9W 11W 13W Bombillas Светилка на Вниманието За Дома Декор

Оценка на посетителот:
DEN 10080.00

Стока
Во продавницата


Спецификации :
Светлината Тип : 5050 SMD led пченка светлина
База Тип : E27 (G24 тип се достапни)
Напон : AC 85-265 V
Светлосен Извор : SMD 5050
Работна Температура : -40~+105
Wattage : 5 W/7 W/9 W/11 W/13 W
Материјал : Алуминиум
Зрак Агол : 180 степени
Животниот век : повеќе од 50,000 H
Боја Tempreature : Кул Бело 6000 K-6500 K
Топло Бела 2700 K-3300 K
Пакет се вклучени : 1pcs x led пченка сијалица

Карактеристики на производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Wattage:
5w, 7w, 9w, 11w, 13W
Поддршка Dimmer:
No
боја:
E27, G24
Тип На Објект:
LED Светилки
Бренд Име:
HAILEEYOUNG
Зрак Агол(°):
180°
LED Чип Бренд:
Epistar
Просечен Живот (часот):
5000
База Тип:
G24
Обликот:
U-облик
Напон:
110-240V
LED Чип Модел:
SMD5050
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
3%
Број на LED Чип:
54 компјутери
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
Повод:
дневна соба
Led Сијалица Тип:
Пченка Сијалица
Должина:
143.5mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.