• Свеж
Fuliwen пенкало нови високо-квалитетни метал домување канцеларија шарени маркер фонтана Пенкало парична казна совет големина F256

Fuliwen пенкало нови високо-квалитетни метал домување канцеларија шарени маркер фонтана Пенкало парична казна

Оценка на посетителот:
DEN 912.00
DEN 775.00 -15 %

Стока
Во продавницата

Ние се настојува да се претстави populace ова дело на times, кој ги интегрира возвишени вкус со Кинеската традиционална култура и напредни германски технологија.
Ние секогаш ќе бараме најдобар квалитет на производи, која е причината зошто ние може да се самоуверено стои со нашето ветување на " чиста квалитет, чист дизајн. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако retrun или враќање е можно
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние можеме и ќе радосно да ви обезбеди со aftersales услугата што ја заслужуваат.
Ние постојано додавање на нови производи во нашата продавница, па ве молиме да дојдете и посетете не секогаш!
Како и секогаш, доколку имате било какви прашања, ве молиме испратете порака на нашата Служба за корисници тим, кои се само премногу среќен да ви помогне. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Со десетици илјади производи предаден, ќе се разбере она што е важно за вас, купувачот. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Плаќање :
Ние ги прифати сите методи за плаќање на availabel Aliexpress.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Карактеристики на производот

боја:
Црна, Бела, Сина, Жолта, Бадем, Зелена, Портокалова, Црвена
Тип:
фонтаната пен
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Nib Тип:
Стандарден Тип
Пишување Точка:
0.5 mm
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Бренд Име:
fuliwen
Посебна Апликација:
пишување
Пакување:
Подарок кутија
Број На Модел На:
F256
Пакување:
Кутија
Тип:
канцеларијата за пишување подарок pen
боја:
Multicolor избор

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.