• Свеж
ПВЦ 1.5 м гумени вода Zorb Топката Пена Фудбал Пена Фудбал Zorb Топка За Продажба

ПВЦ 1.5 м гумени вода Zorb Топката Пена Фудбал Пена Фудбал Zorb Топка За Продажба

Оценка на посетителот:
DEN 32640.00
DEN 31008.00 -5 %

Стока
Во продавницата

Различни држави ,на различни порта , различен производ ,различни Порта цена (за 300usd-1000 USD) . Нашите материјал е вода-доказ и олово-слободни. Ние може да се направи производ според вашите потреби и барања, како што се големина, боја, дизајн, и вашето лого.
Оваа цена не се вклучени превозот ,пред да нарачате, ве молиме да ми кажете на вашата адреса.
Без разлика што , пред вашата нарачка , ве молиме слободно да контактирате со мене , јас ќе ги провери најдобри превозот начин за вас . Можете да добиете стручни водичи од нас цело време.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме да обрнете внимание дека увозните давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Ќе мора да ги собереш од пристаништето и да се направи сопствен царинење и плаќаат данок.Ако ви е потребен воздухот на превозот и да ги изразат испорака , контактирајте ме ,јас ќе ги провери цената за вас .Бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.
Име на производ DHL превозот добар квалитет 2m дијаметар гумени топката Wholesle Продажба Шарени Вода Балон Топката,Вода Одење Топката,Вода Топката Изглед Како слики или customizede Боја Може да се прилагоди MOQ 1 BUC Материјал Високо квалитетни ПВЦ meterial која е оган retardant и водоотпорен Карактеристики Оган-Доказ; Serurity-Гаранција; Трајни Техника Двојно-трокреветна бод насекаде плус екстра засилувања од ПВЦ ленти за Сертификација CE, УЛ, SGS, Ro Hs, EN71, EN14960 Гумени време Помалку од 5 минути ОЕМ Да начин на Плаќање T/T , Western Union , Трговија уверување или Money Gram Пакет ПВЦ церада пакување торба за производот и картон за компресор/воздушна пумпа Додатоци УЛ/CE одобрено компресор/воздушна пумпа,печ колекции,инструкции Превозот метод Со море или од воздухот или од Експрес Испорака време 7-15 работни дена (според вашата нарачка количина) Користење на опсег Партија, воден парк, зоолошката градина, во јавноста, имот, дворот итн.

Карактеристики на производот

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XZ-ZB-0313
Возраст:
>3 Години
Водни Рекреација Објект:
Вода Одење Топка
Бренд Име:
DINGYURUI
категорија:
гумени вода Zorb Топка

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.