• Свеж
Пакистан Азија Националното Знаме Целиот Свет топла продаде стоката 3X5FT 150X90CM Банер месинг метал дупки

Пакистан Азија Националното Знаме Целиот Свет топла продаде стоката 3X5FT 150X90CM Банер месинг метал дупки

Оценка на посетителот:
DEN 378.24

Стока
Во продавницата

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте satisified со нашите предмети и услуги.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,backgroung итн.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател!
БЛАГОДАРАМ МНОГУ !.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Испорака :
Кога ќе пл аце нарачка,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.
Внимание ве молам! Направи сигурни дека вашата адреса за е точно.Негативни повратни информации не може да ги реши сите проблеми, тоа може да резултира во губење на двете од нас. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.Ние ќе ја испрати на предмети со од 15 дена откако вашата уплата е завршен.
РУСКИ КЛИЕНТИ, ВЕ МОЛИМЕ ДА ОБРНЕТЕ ПОСЕБНО ВНИМАНИЕ! Ве молиме бидете сигурни да се пополни целосно име и детали, се пополни во примачот поштенски код! Инаку, вашиот пакет може да бидат изгубени или вратија!
Ние ги доставуваме Кина пост Воздух mail,тоа е бесплатен превозот за мнозинството на земји,времето за испорака е околу 20-45 дена, и испорака ти мене најмногу Се должи на поштата, но ако сакате да се добие објект брз ly, ние може да го испратите преку DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,Fed Ex.

Карактеристики на производот

Стил:
Летање
Број На Модел На:
AZ00859
Јарболот Материјал:
Дрво
Употреба:
Спорт
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Тип:
Печатени
Ткаенини:
Полиестер
is_customized:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.