• Свеж
Висок Квалитет 4PCS 3000MAH 9.6 V Батерија за MAKITA 9000 9001 9002 9033 9600 632007-4 191681-2

Висок Квалитет 4PCS 3000MAH 9.6 V Батерија за MAKITA 9000 9001 9002 9033 9600 632007-4 191681-2

Оценка на посетителот:
DEN 5279.52
DEN 4963.00 -6 %

Стока
Во продавницата


НОВИ 9.6 V Екстра голем Капацитет 3000m Ah / 3.0 АХ NI-МЗ Батеријата
за MAKITA 191681-2 632007-4 9000 9001 9002 9033 9600
9.6 Volt Cordless Ударна Моќ Алатка
Спецификација :
Батерија Тип : Ну-МЗ
Батеријата Volt : 9.6 V
Капацитетот на батеријата : 3000m Ah
Боја : Црна
Заменете ОЕМ P/N :
ЗА MAKITA 191681-2, 193889-4, 193890-9, 632007-4, 9000, 9001, 9002, 9033, 9034, 9600
Компатибилни Модели :
ЗА MAKITA 9.6 Volt Cordless Ударна Моќ Алатки
4093 D, 4093 DW, 4190 D, 4190 DB, 4190 DW, 4190 DWD, 4300 D, 4300 DW, 4390 D, 4390 DW, 5090 D, 5090 DW, 6012 HD, 6012 HDL, 6012 HDW, 6092 D, 6092 DW, 6093 D, 6093 DW, 6094 D, 6094 DW, 6095 D, 6095 DW, 6095 DWBE, 6095 DWDE, 6095 DWE, 6095 DWL-2, 6096 D, 6096 DW, 6096 DWBE, 6096 DWE, 6096 DWLE, 6891 D, 6891 DW, 6900 D, 6900 DW, 8400 D, 8400 VD, 8400 VDW, 8402 DW, 8402 VD, 8402 VDW, 903 D, 903 DW, DA390 D, DA390 DW, DA391 D, DA391 DRA, DA391 DW, DA391 DWB, DA391 DWD, ML900 (Светло), ML902(Светло), T220 D, T220 DW, UM1690 D, UM1691 D
Пакување На Содржина
4 X 3000 MAH Стап Стил 9.6 V 9.6 VOLT NI-МЗ 9000 Батеријата за MAKITA Cordless Вежба

Карактеристики на производот

Големина:
Prismatic
Бренд Име:
ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Тип:
NI-МЗ
Број На Модел На:
ЗА MAKITA 9000 9001 9002 9033 9600 632007-4 191681-2
Батеријата Број:
4
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Замена На Батеријата:
Yes

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.