• Свеж
M6 М8 Ласерски Ниво Инструмент Нозе Додатоци Нозе Завртка Поддршка Нозе Фрли Линија Инструмент Стојат Општи Додатоци 1

M6 М8 Ласерски Ниво Инструмент Нозе Додатоци Нозе Завртка Поддршка Нозе Фрли Линија Инструмент Стојат Општи Додатоци

Оценка на посетителот:
DEN 215.04
DEN 108.00 -50 %

Стока
Во продавницата


Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да поднесете негативни повратни информации.
Работно Време
8 : 30-12 : 00 часот, 14 : 00-18 : 00 ЧАСОТ, од понеделник до петок
9 : 30-12 : 00 часот сабота
. Откако постои проблем пријавени, сите наши службеници ќе се обиде најдобро да ви помогне надвор од прашање се случи. Вашето задоволство е наша најголема награда и моќ!
Answer : ___________________________ Note : Ние само го испрати на адресата во ред.
Испорака
Ние ќе испрати пакет по 1-5 Дена за вашите нарачки.Ако примите defectve еден, тоа може да се врати во рок од 10 дена откако ќе се регистрираа пакетот.
Ве молиме да се забележи дека врати точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање превозот надомест.Руски клиенти ние генерално се користат Posti Финска руската Воздух. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашето мислење ќе биде многу ценета и ќе ни помогне да ја да им служи на подобро. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации. Сите Предмети обично ќе биде испорачуван China Post Воздух Пошта или e-Пакет.
M6 М8 Ласерски Ниво Инструмент Нозе Додатоци Нозе Завртка Поддршка Нозе Фрли Линија Инструмент Стојат Општи Додатоци 1 PCS
M6
М8
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе се потрудиме да се врати за да ви служи.

Карактеристики на производот

Број На Модел На:
Општи Мали Нозе Завртка
Бренд Име:
HACCURY
Дијаметар на Круг Приклучок/ Завртка Нишка:
8мм, 6mm

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.