• Свеж
Kerzzil напредни Мермер, Камен Телефон Случај За iPhone 7 6 6s Capa Тешко Задниот Поклопец Случаи За iphone 8 7 Плус 6S Плус црна домување

Kerzzil напредни Мермер, Камен Телефон Случај За iPhone 7 6 6s Capa Тешко Задниот Поклопец Случаи За iphone 8

Оценка на посетителот:
DEN 153.60
DEN 114.00 -26 %

Стока
Во продавницата


Пакет се вклучени :
1 X Тешко PC Случај
1 X Opp вреќа
Опис На Производот
1. Висок Квалитет На Мермер, Камен Телефон Случај Тешко Задниот Поклопец Случај Fundas
2.Модерен Прилично Случај за i Phone6 6s,i6 плус & 6s плус,i7&7plus,i8,8plus
3.Врвен Квалитет, увезени материјали
4.Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини и удар

Карактеристики на производот

Материјал:
За iPhone 6 6s, Плус 6Plus 6sPlus, Нов за iphone 7, 7Plus Плус 7, За iphone 8, 8Plus Плус 8
Бренд Име:
Kerzzil
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 7 Плус,iPhone 6s,iPhone 8 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 7
дизајн:
Мат,Геометриски,Слатки,Шарени,Апстракт
Големина:
4.7 & 5.5
Карактеристики:
Жешка ,Мермер Случај
is_customized:
Yes
Времето на Пазарот:
2017 Најновите и Fashionest
статус:
retail & трговија на големо

Поврзани производи

Висок Квалитет на Мат Сатен Хром Алуминиум Сина Винил Заврши Folie Меур За Слободни Автомобил Завиткување Големина:1.52*20М/Ролна

9239.04 -11 % DEN 8223.00

Име На Производ : Мат Хром Алуминиум Сина Винил FolieТочка Име Мат Хром Винил Филм Модел NSMC14 Боја Алуминиум

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.