• Свеж
НОВИ RU тастатура за лаптоп Toshiba Satellite M205 M500 M505 L200 L205 L305 L450 L510 L515 L510D L310 L311 L300D руската црна

НОВИ RU тастатура за лаптоп Toshiba Satellite M205 M500 M505 L200 L205 L305 L450 L510 L515 L510D L310 L311 L300D

Оценка на посетителот:
DEN 423.84
DEN 403.00 -5 %

Стока
Во продавницата


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Карактеристики на производот

Стандард:
Руски Стандард
Број На Модел На:
M205 M500 M505 L200 L205 L305 L305D L450 L450D L510 L515 L510D L310 L3
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Бренд Име:
сребро линк

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.