• Свеж
Автентична природна jadeite кварцит jade хривнија светла боја масло сино зелена хривнија

Автентична природна jadeite кварцит jade хривнија светла боја масло сино зелена хривнија

Оценка на посетителот:
DEN 1392.00
DEN 960.00 -31 %

Стока
Во продавницата

комуникации.
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура. На 7-15 дена.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака. Има префинет форми и препознатлив стил.

Среќно и Среќен Наддавање
. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини.
И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Имаме нашата продавница во кина.Целата превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачите. Но, работите понекогаш се случи.Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена .
Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај. Ние collecte ги форма лични колектор. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи.

Карактеристики на производот

Тема:
Маскота
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Народната Уметност
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.