• Свеж
4 парчиња Акрилик Аквариум Риба Резервоарот Пластични Клипови Стакло Покрие Силна Поддршка на Носителите на 4 големини 6mm 8мм 10мм 11mm

4 парчиња Акрилик Аквариум Риба Резервоарот Пластични Клипови Стакло Покрие Силна Поддршка на Носителите на 4

Оценка на посетителот:
DEN 426.72
DEN 406.00 -5 %

Стока
Во продавницата

3 cm
Карактеристики : Инсталирате во вториот, многу лесен за употреба. Материјал : Пластични Боја : Јасно Пакет се вклучени : 4 PCS/многу За големината дека е прирачник за мерење, ве Молиме прифатете 1-2cm грешка. Помош ќе се чисти на резервоарот или чанг водата полесно.Се надеваме на вашето разбирање!
За пакување :
Превозот :
1. Може да се одржи до 1,2 см стакло.100% се провери Пред Превозот
4.
Акрилик Аквариум Риба Резервоарот Пластични Клипови Стакло Покрие Силна Поддршка на Носителите на 4 големини 6mm 8мм 10мм 11mm
Име на производ : Акрилик приколки
Опис : 6mm : Клипот 5-6mm стакло,Големината,должината*широк*висок=5. Овие носители се дизајнирани за употреба со аквариум стакло покрива само; не користите овие држачи за оние кои не се наменети за употреба. Погодна за речиси сите видови на тенкови. Дебело стакло : 6mm, 8mm, 10мм, 12mm Подеднакво се инсталира на носителите на аквариум и место на аквариум стакло во текот на него. Бесплатен превозот од Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Масовно стока
3. Компактна големина и лесно да се зацврсти. Потрошувачите наведувајќи шпедитери или да се преговара превозот методи
4.8 cm 8мм : Клипот 7-8мм стакло,Големината,должината*широк*висок=5.Ние сме Специјализирани во Аквариум над 10 години и вистинска продавница во кина
2.Ние сме за Соработка со фабрика ,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга
3.3 cm 12mm : Клипот 10-12mm стакло,Големината,должината*широк*висок=5. Помалку простор, лесна инсталација. Плаќање : Western Union, Pay Pal,Alipay
2.Добар квалитет,competitve цена. Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост
2.

Карактеристики на производот

боја:
6mm, 8mm, 10мм, 12mm
Тип:
Риба
Бренд Име:
hongyi
Материјал:
Акрилик

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.