• Свеж
SHOU DIAO Риболов Мамка за Складирање Кутија 1Pc Дише Пластични Живеат Црви Earthworm Мами се справи со додатоци во Боја Случаен испорака

SHOU DIAO Риболов Мамка за Складирање Кутија 1Pc Дише Пластични Живеат Црви Earthworm Мами се справи со додатоци

Оценка на посетителот:
DEN 226.56
DEN 125.00 -45 %

Стока
Во продавницата

Карактеристики : Чување на вашите earthworm мами.100% сосема нов и висок квалитет. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Мамка Кутија (без мало пакет) Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат. Лесен и пренослив, многу издржливи во употреба.17" Тежина : околу.

Карактеристики на производот

боја:
Боја случаен испорача
Бренд Име:
SHOUDIAO
Риболов Прачка Категорија:
Намамат Род
Позиција:
Езеро
Род Материјал:
Други
Со Стигнале Нога или Не:
Yes
Со Backrest или Не:
Yes
Материјал:
Пластични
Род Должина:
1.8 m
боја:
Yllow Сино Зелена

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.