• Свеж
Gdstime 200 Компјутери 25x25x7mm 5V Dupont 2Pin DC Blushless Вентилаторот за Ладење 25mm x 7mm Мали Кулер Мини Heatsink Радијатор 2.5 cm на гласачкото место 2507

Gdstime 200 Компјутери 25x25x7mm 5V Dupont 2Pin DC Blushless Вентилаторот за Ладење 25mm x 7mm Мали Кулер Мини

Оценка на посетителот:
DEN 11040.00

Стока
Во продавницата


Gdstime 2 Pin Dupont 25x25x7mm 5 V DC Вентилаторот за Ладење
Опис на производот : Фан големина : 25x25x7mm Конектор : Dupont Оценет Напон : DC 5 V Номинална Струја : 0.1 A ±10% Имајќи : Ракав Имајќи ја Брзината на Вентилаторот : 6500 ВРТЕЖИ во минута±10% Ниво на Бучава : 18d BA±10% Проток на Воздух : 1.3 CFM Тежина : 8g/еез
Пакетот вклучува : 200 компјутери

Карактеристики на производот

Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Масло Имајќи
Пакет:
No
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Тип:
Фан
Бренд Име:
gdstime
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
GC2507S5VDP-200P
Фан Живот:
30000 часа
Бучава:
18dBA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Линии:
2 линии
Фан Големина:
25x25x7mm
Volt:
DC 5V
Употреба:
Ладење
Имајќи:
Sleeve
Брзина:
6500RPM
струење:
1.3 CFM
Големина:
25x25x7mm
is_customized:
Yes
Бучава:
18dBA
Фан Големина:
25x25x7mm
тековната:
0.1 А

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.