• Свеж
Freeship Dahua H265 4K NVR NVR4104-P-4ks2 Движење Откривање NVR со 4MP IP Инфраред 2.8-12mm авто-зум леќи на камера за видео надзор Систем

Freeship Dahua H265 4K NVR NVR4104-P-4ks2 Движење Откривање NVR со 4MP IP Инфраред 2.8-12mm авто-зум леќи на

Оценка на посетителот:
DEN 24000.00
DEN 22800.00 -5 %

Стока
Во продавницата

8-12mm авто-зум леќи на камера за видео надзор Систем
За клиенти од следниве земја, ве молиме контактирајте со нас, ние сме слободни данок начин за вашата,така што нема потреба плаќаат данок иднина : Германија, Велика Британија, Франција, Италија, Шпанија, Полска, Бугарија, Естонија, Грција, Унгарија, Литванија, Латвија, Романија, Словенија, Словачка, Хрватска, Белгија, Луксембург, Данска, Холандија, Австрија, Финска, Ирска, Португалија, Шведска, чешка Република, Северна Ирска ,русија.
Dahua H265 4 K NVR NVR4104-P-4ks2 Движење Откривање NVR со 4 MP IP Инфраред 2.4 m Аудио параметар Аудио влез Ниту еден Аудио излез Ниту еден Аудио компресија стандард Г.5 ПРАТЕНИК) Аларм параметри Аларм текст Никој Аларм за излез Ниту една акција со аларм Поддршка не SD картичка; SD картичка простор недостаток; SD картичка грешка; мрежа исклучувањето; IP судир; мобилни откривање; видео occlusion; регионален инвазија; микс линија упад; item наследство / исчезне; сцена промени; аудио аномалија откривање; откривање на лице функција на Сликата поставување на Светлината; контраст; острина; сатурација; GMMA OSD информации оџакот Време; канал; географска локација; слика; Слика прикажување поддршка чукање на срцето механизам за поддршка на режим на Видео Прирачник за видео; видео снимање; видео снимање; видео снимање
Видео приоритет од висок низок пак е прирачник / надворешни аларм / видео детекција / времето за Складирање функција на Поддршка на мрежата за складирање; Микро SD картичка складирање, максималниот капацитет 128 GB Максималниот број на корисници 20 Restore default Поддршка копче за да ги вратите стандардните прелистувач за Поддршка на IE7; IE8; IE9; IE10; Chrome8+; Firefox3.8 mm ~ 12 mm Електрични Зум Објектив Параметар класификација Параметар името на параметарот вредности модел DH-IPC-HDBW4431 R-ZS системски параметар Главниот процесор производители и модели Ултра високи перформанси процесор видео камера Сензор тип 1/3 "4 Megapixel прогресивно скенирање CMOS Aptina компанија Сензор ефективни пиксели 2592*1520 Прилагодување агол Ниво : 0 ° ~355 °; вертикална : 0 ° ~75 °; слика флип 0 ° ~355 ° Електронски shutter 1/3s~1/100000s; може да биде рачно или автоматско прилагодување на Минималната осветленост 0 01 Lux F1.

Карактеристики на производот

Изгради-во HDD:
Никој, 2T, 3T, 4T
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Бренд Име:
dahua
Должина на кабел:
Никој
Број На Модел На:
NVR4104-P-4ks2
видео влез:
Канал 4
КОМПЈУТЕРИ на Камера:
4pcs
Резолуција:
4MP

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.