• Свеж
LUXUSTEEL Мода Ѓердан Earring се Поставува За Љубовникот Накит за Подарок Симпатична Стил Заклучување Форма Со Резба љубовно Писмо Ѓердан

LUXUSTEEL Мода Ѓердан Earring се Поставува За Љубовникот Накит за Подарок Симпатична Стил Заклучување Форма Со

Оценка на посетителот:
DEN 288.00
DEN 173.00 -40 %

Стока
Во продавницата


Нашата Продавница Дома линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/517046
Продажба на Објект линк : https : //luxusteel.aliexpress.com/store/sale-items/517046.html?spm=2114.12010608.0.0.6d96ee87 RYLDyc

Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1pc ѓердан и 1pair earring
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
свадба накит сетови
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Заклучување
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
LUXUSTEEL
Пакет:
Opp вреќа,Пена, Хартија, Картон
Occassion:
Свадба ,Подароци ,Партија
Стил:
свадба накит сетови
Style1:
Ѓердан earring поставува
style2:
pendant ѓердан

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.