• Свеж
2018 Топла Продажба Љубители' Метал Куче Накит Сет На Високо Квалитетни Алуминиумски Rottweiler Накит Поставите Пад На Превозот

2018 Топла Продажба Љубители' Метал Куче Накит Сет На Високо Квалитетни Алуминиумски Rottweiler Накит Поставите

Оценка на посетителот:
DEN 335.52
DEN 241.00 -28 %

Стока
Во продавницата


Превозот : Ние брод нарачки преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( CPOSPP) , Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (CPAM), e Packet, курирската служба DHL. За CPOSPP, CPAM, можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За e Packet , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу : За DHL , можете да ги пратите вашите нарачки од линкот подолу :
Големина на : pendant на ( ѓердан и обетки ) мерки за прибл. 2.0 х 2.5 цм (0.8 x 1 инчи). Синџир мерки 17.7 инчи (45 cm).
1. Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање :
Виза, QIWI, Зачувам, Кредитна Картичка, Western Union и Т/Т(Банкарски)
2. Купувачот Заштита :
Aliexpress ослободување на плаќање на нас само откако ќе се потврди на испорака на вашата нарачка.
Ако пакетот е изгубена, украдена или оштетена, ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосно покривање, вклучувајќи го и превозот сте платиле.

Карактеристики на производот

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
KTZ1258
Бренд Име:
sykesha
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жени,љубовници'
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Материјал:
Легура

Поврзани производи

Врежан Зголеми Цвет Африкански Нигериската Свадба Монистра Корални Накит Сетови Африкански Монистра Корални Ѓердан

3009.60 -30 % DEN 2107.00

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 Д

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.