• Свеж
JEXXI Нова Мода 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Плоштадот Намали Сина Ѓердан/Обетки/Pendant/Прстен Божиќ Роденден

JEXXI Нова Мода 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Плоштадот Намали Сина Ѓердан/Обетки/Pendant/Прстен Божиќ Роденден

Оценка на посетителот:
DEN 495.84
DEN 327.00 -34 %

Стока
Во продавницата


Должина на Синџирот : 18 Инчи(45cm)
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : сребро 925 ,Кубен Циркони
Количина : 1 Сет( ѓердан +обетки+Ring+Синџир)
Боја : Како на сликата шоу

Карактеристики на производот

Прстен Големина:
9, 8, 7
Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
R21107
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи

Ново

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.